Oikaristen sukuseura ry Kivesjšrvi Kivesvaaran laelta kuvattuna ÔĽŅ

Yhteystiedot

NIMI TOIMENKUVA OSOITE S√ĄHK√ĖPOSTI
PUHELIN
Hallitus
Erkki Oikarinen Puheenjohtaja Miilutie 5 oikaer@gmail.com
Rahastonhoitaja 88900 Kuhmo 044 284 8012
Jukka Oikarinen Varapuheenjohtaja Laskutie 11 jukka.oikarinen@ekokymppi.com
89400 Hyrynsalmi 044 710 0070
Laura Oikarinen Sihteeri Aakarintie 21 laura.oikarinen@gmail.com
90800 Oulu 040 554 5872
Esa Oikarinen Hallituksen jäsen Pellonpääntie 4 B 6 esa.oikarinen@paltamo.net
88470 Kontiomäki 040 845 1862
Mauno Oikarinen Hallituksen jäsen Likosuontie 5 maunooikarinen57@gmail.com
91600 Utajärvi 050 574 7197
Matti Oikarinen Hallituksen jäsen Ylipääntie 342 matti.oikarinen@sippala.fi
92220 Piehinki 040 571 4305

Jäsenrekisteriasiat
Pertti Oikarinen Sahatie 10 lp.oikarinen@gmail.com
88600 Sotkamo

Kotisivujen ylläpito
Joona Oikarinen je.oikarinen@gmail.com

Lehtitoimituksen yhdyshenkilöt
Pertti Oikarinen Sahatie 10 lp.oikarinen@gmail.com
88600 Sotkamo
Aarne Oikarinen Uistintie 10 C aarne.oikarinen@gmail.com
90550 Oulu

ÔĽŅ

Sivuja päivitetty 7.5.2022 -- JEO